ZLOT MOPSIARNI


I NABÓR - TYLKO DLA OSÓB PRYWATNYCH
Cena za udział: 100zł od osoby
(bez dodatkowych kosztów, wliczony nocleg i wyżywienie)
(Nabór dla hodowców, członków stowarzyszeń, fundacji i firm: 1 czerwca)
WSZYSTKIE MIEJSCA I NABORU ZOSTAŁY ZAREZERWOWANE.
REZERWACJA JEST AKTUALNIE WSTRZYMANA.
NIEDŁUGO INFORMACJA O KOLEJNYM NABORZE.

Aby dowiedzieć się wszystkiego o miejscu, w którym odbędzie się zlot i zobaczyć jakie atrakcje czekają Cię na tym dwudniowym wydarzeniu, przeczytaj online nasz Program:


NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE NA TEMAT ZAKWATEROWANIA:

Będą dostępne pokoje w różnych kompilacjach: 1-osobowe, 2-osobowe, 3-osobowe, 4-osobowe, z podwójnymi łóżkami i pojedynczymi. Dlatego - jak przypominamy w formularzu zgłoszeniowym, warto zaznaczyć, że rezerwuje się miejsca dla pary lub grupy - postaramy się wtedy przydzielić odpowiednie łóżka i pokoje. Ale liczy się kolejność zgłoszeń, więc im później dokona się rezerwacji miejsc, tym mniejsza szansa na ewentualne podwójne łóżko dla pary.

Reszta pojedynczych rezerwacji jest przydzielana do pokoi losowo.

Jeśli wystąpią nieporozumienia między psami, będziemy dokonywać rotacji osób w pokojach, aby wszystkie psy się ze sobą zgadzały.

Aby zarezerwować miejsce na zlocie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Po wysłaniu zgłoszenia, w ciągu 24h odeślemy drogą mailową imienne zaproszenia dla każdego zgłoszonego uczestnika, numer rezerwacji oraz wszelkie niezbędne informacje. 


Jeśli występują problemy z formularzem, prosimy o kontakt: kontakt@mopsiarnia.com
Zaproszenie jest ważne do 1 maja 2019. W tym dniu mija termin dokonania płatności za udział w zlocie.Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat procesu rezerwacji i warunków, prosimy zapoznać się z krótkim regulaminem online:0 komentarze :

Prześlij komentarz

Prosimy o ładne wyrażanie się w Mopsiarni :-)