Breaking News

ZLOT MOPSIARNI


NABORY ZAKOŃCZONE 
W celu zdobycia informacji o ewentualnych dostępnych dodatkowych miejscach prosimy o kontakt prywatny mailowo lub w wiadomości na Facebook'u.


Aby dowiedzieć się wszystkiego o miejscu, w którym odbędzie się zlot i zobaczyć jakie atrakcje czekają Cię na tym dwudniowym wydarzeniu, przeczytaj online nasz Program.


OTWÓRZ PROGRAM ONLINE

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE NA TEMAT ZAKWATEROWANIA:

Będą dostępne pokoje w różnych kompilacjach: 1-osobowe, 2-osobowe, 3-osobowe, 4-osobowe, z podwójnymi łóżkami i pojedynczymi. Dlatego - jak przypominamy w formularzu zgłoszeniowym, warto zaznaczyć, że rezerwuje się miejsca dla pary lub grupy - postaramy się wtedy przydzielić odpowiednie łóżka i pokoje.

Reszta pojedynczych rezerwacji jest przydzielana do pokoi losowo.

Jeśli wystąpią nieporozumienia między psami, będziemy dokonywać rotacji osób w pokojach, aby wszystkie psy się ze sobą zgadzały.

Aby zarezerwować miejsce na zlocie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Po wysłaniu zgłoszenia, w ciągu 24h odeślemy drogą mailową imienne zaproszenia dla każdego zgłoszonego uczestnika, numer rezerwacji oraz wszelkie niezbędne informacje. 


Jeśli występują problemy z formularzem, prosimy o kontakt: kontakt@mopsiarnia.com
Zaproszenie jest ważne do 1 maja 2019. W tym dniu mija termin dokonania płatności za udział w zlocie.Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat procesu rezerwacji i warunków, prosimy zapoznać się z krótkim regulaminem online (kliknij w obrazek aby otworzyć):
Brak komentarzy

Prosimy o ładne wyrażanie się w Mopsiarni :-)