O NAS


Czy wiesz, jak Mopsiarnia wygląda od kuchni...?
Redakcja portalu ma skład...JEDNOOSOBOWY. I jestem nim ja - Karolina Kwiatkowska - dziennikarka, specjalista ds. reklamy, psi behawiorysta. Zajmuję się wszystkim. Jestem pomysłodawcą i wykonawcą każdej składowej portalu:
- strona www, jej utrzymanie i zarządzanie,
- projekty graficzne strony/logo,
- organizowanie konkursów i pozyskiwanie sponsorów nagród,
- promowanie portalu oraz fanpage na FB,
- wsparcie i pomoc behawioralna,
- prowadzenie Fanpage na FB,
- administrowanie dwóch grup na FB, 

- realizacja całej treści i oprawy Kwartalnik Mops.
Ale co NAJWAŻNIEJSZE - piszę każdą treść, którą czytasz. Dzielę się wiedzą i doświadczeniem z ponad 4 tysiącami ludzi. Fanów przybywa, projekt ewoluuje i wkładam w niego coraz więcej pracy. Portal nigdy nie generował żadnych dochodów, nie zawierał reklam (z wyjątkiem tymczasowych bannerów sponsorów nagród w ramach podziękowania za udział).

Udało mi się stworzyć miejsce, którego w zasadzie w polskim internecie nie ma. Miejsce poświęcone wyłącznie mopsom. Pracuję z tą rasą od ponad 9 lat i dlatego każdy artykuł skupia się wyłącznie na TEJ rasie, ponieważ każda ma inne wymagania pielęgnacyjne, żywieniowe, wychowawcze oraz inny charakter czy dolegliwości. Często więc strony poświęcone ogólnej - psiej tematyce, nie dają nam konkretnych odpowiedzi i informacji. 

Redaktor www.mopsiarnia.com

Moja pasja przekształciła się w pracę. Nie planowałam tego. Po prostu się zjawiliście i są Was teraz tysiące. A ja zaczęłam poświęcać temu coraz więcej czasu. Nie tylko tego wolnego. Każdego dnia jestem z Wami - i tak minęło nam 5 lat. 

Skąd pomysł na portal?

W 2010 roku zdecydowałam się na mopsa. I tak w moim życiu pojawił się Homer, który był zapłonem do wszystkiego. Myślę, że spokojnie można go uznać za członka redakcji.

Członek redakcji :)

Na początku powstało forum: www.mopsy.phorum.pl. Wciąż aktywne, ale na chwilę obecną jest raczej pamiątką i swego rodzaju "archiwum", gdzie zostało poruszonych wiele ciekawych wątków. Zdecydowałam się więc nie usuwać i zachować, jako źródło cennych porad.

Forum internetowe poświęcone wyłącznie psom rasy mops.

Szybko okazało się jednak, że narzędzie Facebooka działa sprawniej, niż tradycyjne fora, więc zaczęłam dzielić się "mopsią pasją" w formie codziennej rozrywki na fanpage'u. I ku mojemu zaskoczeniu, ponownie szybko okazało się, że fanów przybywa w zastraszającym tempie, więc uznałam, że czas na portal. I tak w 2014 roku, w lutym, powstała Mopsiarnia. Pamiętam, że po stworzeniu całej strony i opublikowaniu pierwszych kilku artykułów, ze zmęczenia zasnęłam z Homerem pod kocem na 4 godziny :) Kiedy się obudziłam, czytałam komentarze, że strona jest świetna i takiego miejsca mopsiarzom brakowało! 

Dziękuję z całego serca :)


 Marketing

Mopsiarnia ma na szczęście pomocników w kwestii marketingowej. 


To niezawodne wsparcie, które nie sposób jest ocenić. 

Julia Koźlik
Marta Zubowicz