Najnowsze artykuły:

NOCHALEM PO MAPIE

NOCHALEM PO MAPIE, to interaktywny dokument PDF (czyli z łączami internetowymi), który przeniesie Was bezpośrednio do trzech rożnych, stworzonych specjalnie dla mopsiarzy Map Google:
- Z mopsem u lekarza
- Z mopsem w podróż
- Z mopsem na spacer
Każda mapa zawiera lokalizacje z całej Polski (niekiedy za granicą również). Są to miejsca sprawdzone i polecane przez naszych użytkowników i grupowiczów, czyli jednym słowem: miejsca przyjazne psom. Tym sposobem możecie znaleźć polecaną klinikę,  nocleg nad morzem lub psi park.

Mapy są na bieżąco aktualizowane. Oznacza to, że wciąż powiększają się o nowe lokalizacje. Dlatego po ściągnięciu dokumentu na dysk, macie stały dostęp do map - bez potrzeby wpisywania adresy ręcznie. Mapy są niepubliczne.

Jeśli sami chcecie polecić jakieś miejsce, którego jeszcze na naszych mapach nie ma, skontaktujcie się z nami poprzez e-mail, facebooka lub grupę na Fb. 

6 komentarzy:

 1. Bravo , super , przejrzyście i bardzo pomocne .;)
  Pozdrawiam Funia I mama

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszymy, że się podoba! Niech więc służy! :)

   Usuń
 2. Katarzyna Witkowska1/02/2019

  Cudo! :) Jak fajnie, że coś takiego powstało. Nie trzeba szukać w google, ani dzwonić i dopytywać. Jeszcze w telefonie pod ręką, przejrzyste, proste w obsłudze. Matko droga, dziękuję Mopsiarnia za ułatwienie życia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Mateusz W.1/24/2019

  To jest genialny pomysl i genialne wykonanie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo, ale to bardzo nam miło :) Dziękujemy!

   Usuń

Prosimy o ładne wyrażanie się w Mopsiarni :-)